4.5
2 חוות דעת
 
הסעות עדי בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודותינו

חברת הסעות עדי בע"מ מספקת שירותי הסעות איכותיים לכל צורך, ומחזיקה צי גדול ובו שישה סוגי רכבים, ובהם: אוטובוסים, מיניבוסים, מוניות ורכבי מעלון להסעת אנשים מוגבלי תנועה. כל רכבי החברה מפוארים, נוחים ומאובזרים. הסעות עדי הוקמה לפני למעלה מ- 15 שנה, ומאז צברה ידע וניסיון עשירים. היא מעסיקה צוות גדול של נהגים מקצועיים, שמקפידים לשמור על כל כללי התנועה ונוהגים בזהירות המרבית. כל הנוסעים נהנים משירות איכותי ונעים, שעושה את ההבדל, והופך כל נסיעה לחוויה מהנה.

החברה מעסיקה קצין בטיחות בתעבורה, ששומר על תקינות הרכבים ועושה את כל הדרוש כדי להעניק ללקוחותינו ביטחון מלא בכל ההיבטים הקשורים לנסיעה שלהם. כל הנהגים שלנו מורשים לעבודה עם משרד הביטחון ומשרד החוץ. כמו כן, הם עברו הכשרה מיוחדת להסעת ילדים, ויש להם ניסיון עשיר במתן שירותי הסעות עבור מוסדות חינוך רגילים ומוסדות לחינוך מיוחד.

הסעות לכל צורך

חברת הסעות עדי מספקת את כל סוגי שירותי ההסעות, ובהם: הסעות קבועות עבור מקומות עבודה ומוסדות חינוך (כולל עבור מוסדות לחינוך מיוחד), הסעות מזדמנות לאירועים עבור לקוחות פרטיים, הסעות לצורכי תיירות פנים וחוץ, הסעות לקבוצות ספורט ועוד.

שמים את הבטיחות במרכז

עבור מנהלי החברה, בטיחות היא תנאי הכרחי לקיומו של שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החברה מממשת תפיסה זו על-ידי בדיקות קפדניות של כלי הרכב, בהנחייתו המקצועית של קצין בטיחות בתעבורה וכנדרש על-פי החוק. קצין הבטיחות מקפיד לבצע בדיקה כללית במוסך אחת לשלושה חודשים של כל הרכב של החברה. בנוסף לכך, הוא מבצע מעקב טכוגרף צמוד אחרי כל כלי הרכב וכן עושה מעקב יומי אחר הנהגים. כמו כן, נערכות הדרכות תקופתיות לכלל הנהגים על מנת לשמר את רמת השירות הגבוהה ולדאוג לביטחון לקוחותינו.

אנו תמיד זמינים עבורכם! ספרו לנו לאן תרצו להגיע, ואנחנו נדאג להסיע אתכם בבטיחות למחוז חפצכם. לפרטים ולמידע חייגו אלינו:04-8289898
הסעות ילדים